Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Komentarai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Eva

Eva


Female
Pranešimų skaičius : 1044
Age : 41
Associates : Eduardo Verastegui
Darbas : Bedarbė xDD
Mood : One big happy fucking family
Registration date : 2007-11-12

Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 05 16, 2008 5:28 pm

O cia laukiam jusu trumpu atsiliepimu apie kiekviena is musu;]
Atgal į viršų Go down
Amelie
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeKv. 05 29, 2008 7:29 pm

Chris!! as katik paziurejau nauja Jacass! 2,5. ir likau be galo suzaveta.
Kur tu dainavai,atrodei taaaip mielai. Man labai patiko!! Ir dar tu esi labai grazus.;** Buciuoju tave!
Atgal į viršų Go down
Richard
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeKv. 05 29, 2008 7:32 pm

Maria,tavo fotosesija PlayBoy dar dabar man neisnyksta is akiu...
Tu sugadinai visa zurnala,ir man nuo to pikta. Visus menesius pirkdavau ta zurnala,jis buvo ne tik idomus...O su savo fotosesija dingo visas noras..Gal geriau pirksiu WomanDaily,nei Playboy,nes per tave jis pasisiuklino.
Atgal į viršų Go down
Frenky
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:04 pm

Angi negaliu taves pakest! Esi tokia baisi! Noriu kad dingtum is televizijos ekranu. Ir turetum ta padaryti kuo greiciau. Aciu dievui susilauzei ta savo nesveika ranka kale.
Tegul tave Edge maziau pro subine daro nes kuo toliau tuo labiau esi ziurovam didele rakstis subinei nes visur slapinedama su juo tik gadini kovas chair
Atgal į viršų Go down
Fiona
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:05 pm

Gal kas zinot kiek svere Evos vaikas? As noriu Evos Longorios vaiko. Gal pazintyse yra panasus vyriskis i Evos. Man reik jo genu... sad. .
Atgal į viršų Go down
Gerard
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:05 pm

Eva tu ziauriai kvaila. Ciulpk tu bybi
Komentarai 272767
Atgal į viršų Go down
Henry
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:06 pm

Eva man begalo patinka tavo naujoji sukuosene. Galiu pasakyt tik tiek jog grazeji kuo toliau tuo labiau. Linkiu tau neuzsibut WWE nes toks veidelis ten neturetu but zalojamas. Laisvai galetum eit i Miss rinkimus. Butu labai saunu ;-)
Atgal į viršų Go down
Tibaland
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:07 pm

Bamai tavo.... toks maziukas! Duchas tu esi. Primeta kazkoki cia tai kietuoli. Prifilmuoja visokiu chujnia mujnia bl per MTV daugiau nieko ir nerodo tik tavo issisakojimus. Lopas tu.
Atgal į viršų Go down
Victor
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:07 pm

Maria ziauriai grazi. Man labai patiko Playboy fotosesija ne taip kaip kai kuriem. Maria sirdele nekreipk i juos tiesiog demesio. Taves jie neverti
Atgal į viršų Go down
Gangsta'
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:08 pm

Duchas Eduardas Verstakiausis. Pideras bl. Nekenciu taves avigalvi tu suknistas. Eva mano!!! Mano! Kurva pedikas nx uzmusiu kai gatvei pamatysiu
Atgal į viršų Go down
Sunny
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:11 pm

O as manau kad Eduardas ir Eva labai grazi pora. Nesikabinek tu prie ju Gangsta'
Jie netgi taip idealiai tinka pagal isvaizda. Liux porele. Graziai gyvenkit sau Wink
Atgal į viršų Go down
Gangsta'
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:20 pm

Nyxuja netinka. Pazekit kokie nesuderinami, visiskai, cjuju tau Sunny kokie 12, ir tik taip matai idealia seima. Tipo vaika pagimde,tai cjuju dabar jauciasi jis toks tevas. Cjuju net ne jo jis.
Atgal į viršų Go down
Sunny
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:25 pm

O tau kiek? Pats mazvaikis arba kazkoks skustagalvis nesveikas gyvenantis svajonese ir sexo gaunantis tik plustamas ranka. Adios duxiau nia nia nia nia
Atgal į viršų Go down
Gangsta'
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:31 pm

stupudowai waikas dar cia raunas.Kad ir skustagalvis ne tau ajskintj. sunny nickas jau viska isduoda.
Atgal į viršų Go down
50cent
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:35 pm

Ka tu cia lendi prie mano panos?
Gal atvesk ka bice? Seip tai cia reik rasyt commentus mylimom/nekenciamom zvaigzdem. Nezinia kas gali nutikt. Gal jum pasiseks ir gausit ju atsakyma yahoo
Atgal į viršų Go down
Gangsta'
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:37 pm

dar vienas vaikas,stpdw..tai gal cja dar prjkvjesjt dx kokiu?
Atrasys...joa..butent tau
Atgal į viršų Go down
Vanity
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeTr. 06 11, 2008 9:38 pm

Netikju ir as..niekad neatraso gerbejam. Man tai Knoxville patynka,sakes taip ir noris patasyt ji.
Atgal į viršų Go down
AntiCena
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 7:34 pm

Aciu Dievui perkele ta maroza i SD..Neteks taip daznai matyt jo subines.
Atgal į viršų Go down
Cenalove
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 7:35 pm

AntiCena as kaip tik nesidziaugiu verkiau labai...Geriau is vis ismestu ta EDGE,man Cena labai patynka..O to mulkio nekenciu..Jei jau mergina su juo budama kale pavirsta koks jis sudzius..Realiam gyvenime cjuju toks pat pydaras...
Atgal į viršų Go down
Hater
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 7:36 pm

Liewos tos imtynes ir siku ant vjso WWE,nej mergjos grazjos nej ten idomju!
Atgal į viršų Go down
Diva
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 7:37 pm

Grazios mergos,nesustumk..Tyk jau labai isfufyrintos
Atgal į viršų Go down
Zujkutjs
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 8:40 pm

Lopai jus Cena niekur neisejo liko Raw'e kurvos jus!
Atgal į viršų Go down
AntiCena
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimePen. 06 27, 2008 9:16 pm

Ka tu nx,neziuriu kur ten jis papuole,zhopa
Atgal į viršų Go down
SexyLove
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeAntr. 07 15, 2008 7:48 pm

Girdejau i kazkoki puslapi italpintas video su Eva Longoria. Raso kad XXX
omg omg ieskau dabar diena nakty bet ble nerandu. Dabar siuncia kazkoki bet labai letai
long cry
Atgal į viršų Go down
FuckWant
Svečias




Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitimeAntr. 07 15, 2008 7:50 pm

Rimtai??!!! Ei SexyLove duok puslapi is kur siunties crazy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Komentarai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Komentarai   Komentarai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Komentarai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Visa Kita :: Fanai-
Pereiti į: